Opis

Zapraszamy na majowe „Kino dla Kobiet”. Tym razem będzie komediowo i romantycznie, bo na ekranie wyświetlimy film „Całe Szczęście”.

Film, oprócz seansu w ramach cyklu „Kino dla Kobiet”, będzie również w wyświetlany na naszym ekranie do 6 czerwca.

„Całe szczęście” to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewi-dzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta (Piotr Adamczyk), muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balce-rowski), niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okład-kach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, wyzwania rodzicielskie, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawi się Marta…Przebojowa kobieta i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „całe szczęście”?

Reżyser Tomasz Konecki o filmie:

„Całe szczęście” to niebanalna historia o miłości. Główny boha-ter filmu Robert mieszka w małej kaszubskiej miejscowości. Jest muzykiem, gra na trójkącie w Filharmonii w Wejherowie. Pewnego dnia na jeden z koncertów przyjeżdża trenerka fitnessu, celebrytka, która inspiruje miliony kobiet w Polsce – Marta Potocka. Między Robertem i Martą nawiązuje się nić porozumienia, ale potem napo-tkają niespodziewane przeszkody.Staram się, aby każdy mój film był wyjątkowy. Dla mnie to bardzo ważne, aby opowiadać nowe historie, a nie powielać schematy. W scenariuszu do filmu „Całe szczęście” najbardziej spodobało mi się połączenie wątku komediowego i melodramatycznego. W tym, jak ciekawie splatają się te wątki, dostrzegłem szansę na pokazanie czegoś więcej niż zabawnej historii. Widzowie znajdą tu zarówno sceny, w których będą się wzruszać, jak i momenty, które sprawią, że będą się głośno śmiać.

Video i zdjęcia

1 materiałów wideo 5 zdjęć

Seanse

  • 17:00
  • 19:15
  • 19:15
  • 19:15
  • 19:15
  • 19:15
  • 19:15